Menu
Nahoru

Reference

Názory našich spokojených klientů

Přidat vlastní zkušenost

Viktor

4.1.2018, 17:39

Silvestrovský zájezd do Amsterdamu se moc povedl nebýt toho počasí, ale to se dalo čekat. Organizace byla v pořádku cesta super, znalý a vtipný průvodce k tomu. Byli jsme nadšení.

Manželé Prchalovi

2.1.2018, 18:41

Zájezd do silvestrovského Amsterdamu byl super i přes nepřízeň počasí. Vše klapalo podle plánu, doprava super. Dokonalý výklad a doporučení průvodce. Vřele CK doporučujeme :-)

Josef a Hanča

2.1.2018, 16:00

Benátky na Silvestra 30.12. 2017 - 1.1. 2018. Nádherný zájezd na Silvestra pro zamilované páry. Moc jsme si ho užili. Slečna průvodkyně Kačka měla nádherný výklad a moc dobře se starala o všechny cestující. Cesta tam probíhala v pořádku, autobus byl velmi pohodlný. Návštěva vinařství v Treviso byla zajímavá. Dozvěděli jsme se toho hodně o výrobě šumivého vína Prosecca, které jsme si spolu s dalšími šumivými víny odvezli :D. Samotné Benátky byly fantastické a romantické. Byla zde spousta času je poznat takové jaké jsou. A novoroční ohňostroj prostě neměl chybu. Luxus. Hodnotíme tento zájezd velmi kladně. Jediné, co bychom vytknuli je to, že CK by měla příště více upřesnit nástupové místo v Praze, kdy si většina lidí myslela, že sraz bude v budově a ne před ní, kde už pomalu odjížděli autobusy. Příště by bylo rozhodně lepší napsat rovnou, že sraz bude na zastávce autobusů před historickou budovou hlavního nádraží. Jinak bylo všechno užasné. Ještě jednou mockrát děkujeme za nádherný zážitek :).

Ingrid a Josef

2.1.2018, 8:23

Silvestrovský zájezd do Benátek. Jedním slovem - ZKLAMÁNÍ. Začala bych od začátku, asi tím nejpodstatnějším, což je autobus. To, že nebyl z nejnovějších by vůbec nevadilo. První problém byl v sedačkách tvrdé, nepohodlné, ze začátku z neznámých důvodů zavlhlé. Okolo uplné minimum místa. Klimatizace byla nejspíše jen na ozdobu, takže po chvíli bylo v autobuse téměř nedýchatelno. No na to, že v tomto "pohodlí" máte ztrávit následujících cca 12hod.... Prohlídka vinařství byla pěkná s ochutnávkou i malým pohoštěním. Cesta lodí do Benátek, následně prohlídka a volný program byl fajn. Samotné město se nám velice líbilo a určitě stojí za to jej vidět. Další problém ovšem nastal hned při odjezdu z benátek, kdy se nám loď opozdila o necelých 40 min, takže v této zimě také žádný med. Ještě s výhledem na dalších 12 hod. ztrávených v našem "úžasném" autobusu. Chtěla bych, ale velice pochválit naší průvodkyni Katku. Byla moc milá a vstřícná. Prohlídka města i výklad byli velice zajimávé. Je jen velká škoda, že všechny tyto hezké okamžiky zastínilo to veliké nepohodlí, které jsme museli díky našemu dopravnímu prostředku doslova vytrpět.

Igor a Monika

16.12.2017, 21:51

Dráždany-Vánoční trhy. Cesta byla super. Chtěli bychom poděkovat naší průvodkyni Tereze za pěkný výklad,je moc milá,vtipná, usměvavá, všechny cestující si počítala,měla přehled a vše dobře vysvětlila :-) Super přístup.Poděkování patří také a oboum řidičům. Těšíme se na další zájezd s vámi :-)

Marcela Zajkašová

13.12.2017, 19:46

Adventní Norimberk - cesta bez problému, autobus celkem pohodlný a slečna průvodkyně velmi milá, vtipná a ochotná se několikrát vracet pro zabloudivší ,,účastníky zájezdu" A adventní Norimberk - kouzelný..........

Ondřej Hanuliak

30.10.2017, 10:38

HEIDE PARK 28.10. Velmi skvělý zájezd jako vždy průvodce Pepino Sladký byl super i cesta byla oproti lonsku bez komplikací počasí až na cca 2-3hodiny vydrželo,ohnostroj famozní. Těším se zase na vaši další jízdu do parku nebo jinde paráda !!!

Alena Syrovatská

5.10.2017, 20:29

Alena a Tomáš Návštěva černobylské zóny 28.9.-1.10.2017 byla pro nás silný a těžko popsatelný zážitek. Číst články, koukat na fotky a videa je úplně něco jiného než to vidět na vlastní oči. Jak je psáno v jiných recenzích - to se musí prožít. Už jenom ta skutečnost, že se tam člověk dostal je úžasná. A to díky CK Europatour a hlavně Adamovi Švancarovi, který to dělá celým srdcem. K samotnému zájezdu. Přestože cesta se zdála být dlouhá, dalo se to v pohodě zvládnout. A to také díky pánům řidičům, kteří se o nás starali a jeli s námi skvěle. Ubytování bytové jednotky - pokoje skromné, nevybydlené (postel, skříň, stolek). Vše čisté včetně WC a sprchy, kde tekla teplá (přímo vařicí) voda. Jídlo bylo chutné, ač na první pohled porce vypadaly malé, rozhodně jsme hlady netrpěli. Dokonce nám vyšli vstříc s bezlepkovou dietou (kromě pečiva, ale to nevadilo, protože to si stejně všude vozíme vlastní). Ukrajinští průvodci byli příjemní a znalí chlapíci, kteří se nám snažili ukázat co nejvíce zajímavostí z celé oblasti.. Program byl plně nabitý, bez hluchého místa. Je to hodně o chození a neustálém přijímání nových a dalších prožitků. Přesto jsme nepociťovali žádnou velkou únavu. Zajímavým zpestřením byla také návštěva radaru DUGA-jeho fascinující monstrosnost a řídícího centra, kde je vidět stále tehdejší obrovská sovětská propaganda. Děkujeme za nezapomenutelný zážitek.

Linda a Jiří Dredatí

3.10.2017, 11:06

Černobyl 28.9. - 1.10. 2017 Naprosto famózní zájezd, který se slovy nedá popsat. Atmosféra tohoto místa převyšuje všechno a na dlouho ve vás uvízne. Naprosto skvělá skupina spolucestujících, skvělí průvodci jak čeští tak ukrajinští,skvělí řidiči autobusů, nádherné počasí, suprové jídlo se vším všudy, ubytování nad očekávání se vším potřebným,... no myslím, že jsme viděli ještě víc než jsme čekali a vše se tak skvěle sešlo, že na tenhle zážitek nikdy nezapomeneme. Přeji všem tohle zažít, a aby to vyšlo tak suprově jako nám, opravdu to stojí za vše. Mockrát děkujeme za doživotně nepřekonatelný zážitek a splněný sen.

Jiří Svoboda

2.10.2017, 18:54

Zájezd do Černobylu 28.9.2017 . Chtěl bych poděkovat za úžasný zážitek . Krom dlouhého čekání na hranicích cestou zpátky za což , ale může pouze verbež na polských hranicích to opravdu nemělo chybu :) . Dík moc .

Miroslava Horáčková

2.10.2017, 18:08

Černobyl 28.9 -1.10. 2017. Děkuji za supr zážitek. Rozepisovat to nemá cenu, plně postačí jak píše Kuba Stardast Stareček. Souhlasím s každým slovem a pohraničníky bohužel nelze popohnat. Aspoň máme prvenství :-) Děkuji

Kuba Stardas Stareček

2.10.2017, 13:11

Černobylská zóna 09/28/2017 - 10/01/2017. Rád bych poděkoval průvodcům jak českým tak ukrajinským za super zážitek. S dostupným časem jsem viděl opravdu mnohé co vidět šlo a mnohdy nad rámec běžných "prohlídek". Autobus CZ-UA dle očekávání pohodový, i přes nízké noční teploty nebyl prochladlý (pár filmů navíc by pomohlo ukrátit jízdu, na cestě zpět parádní večerníček pro půlku busu), toaleta fungovala a ušetřila pár hodin zastávek, páni řidiči taky šikovní. UA bus nad očekávání vybavený (po tom co člověk vidí v Kyjevě :-) ). Ubytování v zóně opět nad očekávání (zvenčí domeček "ve středních letech" s plastovými okny) zevnitř příjemné překvapení, slušné nově udělané pokojíky, koupelna bez obav i s teplou sprchou (jak kluci říkali sázka do loterie kam člověka ubytují). Strava opět nad očekávání uzavřené zóny, teplá jídla, která neurazí a zasytí, 3-4 chodové řešení (hlavní jídlo, pečivo s uzeninou a sýrem, sladké místní pečivo, k obědu ještě polévka, na pití "kompotová" šťáva). Celnice zpět do EU byla nečekaný zážitek, který si člověk nevymyslí (doufám, že náš rekord jen tak někdo nepřekoná) ale to už jsou věci východu za které nikdo nemůže. Zóna samotná nepopsatelný zážitek, který se musí zažít. Původně jsem litoval krátce předem zrušeného květnového termínu (holt ukrajina se nezapře) ale tento náhradní vše vynahradil doslova i s úroky a nebál bych se vyjet na další zážitek s touto cestovkou :-)

Lenka

2.10.2017, 10:11

Moc děkujeme za supr výlet do Benátek s prohlídkou rodinného vinařství 29.9.-1.10.2017, skvěle jsme si to užili, prohlídka vinařství pěkná a vína výborná, samotná prohlídka byla zábavně pojatá, žádná data, ale spíše zajímavosti, slečna průvodkyně to měla pěkně připravené, zájezd byl poklidný, což nám vyhovovalo, zastávky dostačující, moc jsme si to užili. Děkujeme, určitě můžeme jenom doporučit.

Radovan Adamec

2.10.2017, 7:40

Chtěl bych poděkovat za hezký zájezd do Benátek 29.9.-1.10. Cestoval jsem v autobusu č.1. Průvodkyně Kačka byla milá, několikrát procházela autobus, zdali je vše v pořádku, při výkladu o Benátkách nemluvila strojově dle učebnice, ale s úsměvem a k věci. Návštěva vinařství s ochutnávkou byla super. V Benátkách bylo dost času na samostatnou prohlídku. Časy také navazovaly dle předepsaného plánu. Řidiči dělali dostatek přestávek a i přes patrový autobus jsem s nimi cítil na silnici bezpečně. Myslím, že jsem s touto cestovkou určitě nejel naposledy.

22.9.-24.9. Amsterdam

28.9.2017, 17:35

celý zájezd super

V.Holíková

26.9.2017, 16:32

22.-24.9.2017 Amsterdam zájezd probíhal naprosto bez problémů. Mohu doporučit.

Mirka Mrázková

26.9.2017, 12:30

Milá CK EuropaTour. Vážený p. A. Švancar. Nikto nespochybňuje, že cestou nemože vzniknúť závada na autobuse, ale ten autobus do Paríža bol rozbitý už na začiatku cesty. O nejakej klíme a celkovom nepohodlí ani nehovorím. Zakonečenie výletu bolo naozaj otrasné a veľmi váham, či sa ešte niekedy vypravím niekam autobusom. Cesta týmto autobusom bola velmi nezodpovedna a nekonečná! Nech nikto netvrdí, že bol autobus v poriadku! M. M

P. Halmlová

25.9.2017, 23:57

22.-24.9.2017 Amstrdam Naprosto bezproblémový zájezd. Organizace super, počasí vyšlo parádně. Hlavně bych ale chtěla poděkovat skvělému průvodci Adamovi. :) Lepšího průvodce jsem zatím nezažila. Byl sympatický, příjemný, ochotný, nepřehlcoval informacemi a hlavně ta jeho nenucená vtipnost a přirozená pozitivní povaha. Děkuju a doufám, že ještě budu mít možnost vyjet na výlet s Vašimi průvodcováním :)

Vlastislav Bartoníček

25.9.2017, 23:40

Dobrý den.K zájezdu do Paříže-naprostý souhlas s Lukášem...snad bych ještě dodal,že celé situaci nepřispěla ani paní průvodkyně-možná by to chtělo trochu soudnosti a nechat průvodcování mladším.To,že má paní nemocnou maminku jistě nepatří k výkladu,že pojedeme přes SPOLKOVOU REPUBLIKU NĚMECKO bylo spíše k pobavení a kvalita občas předčí kvantitu...Hezčí den.

Kateřina Paťková

25.9.2017, 15:09

S CK EUROPA TOUR už nikdy na žádný zájezd nepojedem a to jen proto jak mají neprofesionální řidiče,vše ostatní tu bylo už řečeno.Jinak Paříž byla krásná a dcera byla spokojená.

CK EuropaTour - A.Švancar

25.9.2017, 12:01

Dobrý den, rád bych se touto cestou jménem CK EuropaTour omluvil všem našim klientům za závěrečnou část jejich výletu do Paříže. Předně upřímně děkujeme za převážné pochopení nastalé situace - porucha se prostě může stát jakémukoli dopravnímu prostředu. Způsob řešení situace na místě stran dopravce však určitě nebyl ideální. Za nás z cestovní kanceláře mohu říci tolik, že jsme po celou dobu problematické situace dělali maximum pro to, abychom problém vyřešili co nejlépe. Pan jednatel ani já jsme však nebyli na místě a takto na dálku samozřejmě může po telefonu spousta věcí vyznít a působit jinak, než jsou zamýšleny. Ze strany cestovní kanceláře bylo děláno maximum, aby se situace vyřešila a k tomu mi dovolte také jednu zcela upřímnou poznámku - vždy, když se stane nějaký problém, objeví se (jistě dobře míněná) iniciativa stran cestujících, kteří se rozhodnou že nebudou dále čekat, až vše vyřešíme, i přesto, že pro to děláme maximum. Jak je ostatně zmíněno v textech níže, sami cestující obvolávali ambasády a odtahovky a zhruba 50 % našeho času, který jsme mohli využít pro efektivní a co nejrychlejší řešení jsme na telefonu strávili s ambasádou a nesmluvní odtahovkou. Jednalo se o zbytečně "zabitý čas" a ačkoli opravdu nepochybuji o dobrých úmyslech, méně je někdy více a cesta by byla pokračovala dříve, kdyby tato část neproběhla. Tím však v žádném případě nezpochybňuji závažnost situace a mohu vás ujistit, že z naší strany proběhne se smluvním dopravcem důsledné šetření. Jeho cílem nebude zajistit, aby už nikdy nebyl žádný problém, to samozřejmě zaručit nelze, ale postarat se o to, že v případě, že nastane, bude informovanost cestujících na místě prioritou těch, kteří se na místě nacházejí a informace, které dostanou od zástupců cestovní kanceláře nebo dopravce budou důsledně předávány cestujícím aby měli jasnou přestavu o situaci. V neposlední řadě ale uděláme maximum pro to, aby s autobusy žádné technické ani jiné potíže nebyly. Závěrem se tedy ještě jednou všem cestujícím omlouváme a věříme, že samotná návštěva Paříže i tak stála za to a po čase snad budou vzpomínky na ni silnější, než dojmy z návratu :-) S přátelským pozdravem Adam Švancar

Yvona Šindelářová - Paří

25.9.2017, 8:08

Nebudu se tu rozepisovat o zájezdu, ale jen o jeho podstatné části a to dopravě. Paříž 22.-24.9. Při odjezdu z ČR, jsme během noci a cesty do Paříže 3x zastavovali a opravovali jisté závady na autobusu, které nám nebyly sděleny. Brali jsme to tak, že se tohle může stát. V pořádku jsme se dopravili do Paříže, kde nám řidiči autobusu sdělili, že vady budou opravovat celý den, než se vrátíme z prohlídek Paříže. Autobus nás měl vyzvednout ve 22:00 na „mostě s koněm“, kde jsme již všichni v plném počtu čekali. Bohužel autobus nedorazil. Řešili jsme vše po telefonu s jednatelem společnosti Bc. Kupsou a i s obchodním ředitelem panem Ing. Švancarem. Po telefonu nám byly sdělovány informace typu: musíte se rozprchnout po kavárnách (upozorňuji ještě jednou – 62 lidí ve skupině) a poprosit, aby Vás nechali čekat, než se autobus opraví. Byla půlnoc! A většina lidí již téměř bez peněz. Problém jsme řešili i s Českou ambasádou v Paříži, kde nás uklidňovali a snažili se najít případně nějaký azyl, kam bychom se ukryli v celé skupině, aniž bychom se museli rozdělovat. Podotýkám, že byla zima. Skupina se skládala jak z dětí, těhotných, tak i ze starších účastníků. Do autobusu jsme se dostali ve 2.00 ráno, když jsme museli přejít sami pěšky cca 2 km. Když nám pan jednatel sdělil, že oprava autobusu tedy nezabere 30 min, jak nám bylo slibováno. Museli jsme čekat na asistenční službu a odtahovku, která náš autobus musela vytáhnout na hlavní silnici u Vítězného oblouku. Tam byli přivoláni i policisté, kteří museli odklonit dopravu z této hlavní silnice kvůli manipulaci celého autobusu. Ve 2.30 jsme „slavnostně“ vyjeli. V Německu nás ovšem čekalo nemilé překvapení v podobě policejní kontroly, kde jsme zjistili, že autobus má od začátku září PROPADLOU technickou kontrolu! Toto musí být doloženo i od CK či dopravce CK. Víme, že řidiči platili pokutu!

Lukáš

24.9.2017, 23:11

S přítelkyní jsme si zakoupili výlet do Paříže.. Prohlídka Paříží byla krásná, ale.... Cesta zpět- organizace, informovanost, chuť pomoci. Cestou do Paříže se autobus porouchal. Ano, i to se může stát. Ale naše technické potíže nikoho nezajímali, občas jsme zastavili, řidiči poštelovali spojku, aby autobus vůbec byl schopný pohybu a jelo se dál. Když nás, ale měli ve 22:00 nabrat, nikdo se nedostavil. Ve 22:20 volali, že mají tech. potíže, ale že je to hned vyřešené. Po hodině nic, jednatelé nic nevěděli a nebyli ochotní a schopni nám pomoci. Nikdo nevěděl co se bude dít.. jeslti se dostaneme domů. Řidiči přestali brát telefony, nevěděli jsme kde autobus stojí, neměli jsem věci, jídlo, byla zima. O půlnoci jsme se tedy vydali k autobusu pěšky, když nám laskavě páni řidiči řekli, kde uvízli. Autobus odbočil do zákazu vjezdu, vozidlům vyšším jak 2.7 metrů. A jak jsem zmiňoval dříve. Měl poruchu převodovky a tudíž nemohl vycouvat. Po příchodu k autobusu, který stál v nepřehledné zatáčce, jsme se zeptal jednoho z řidičů, jestli si myslí, že je v pořádku mít přes dvě hodiny nijak neoznačený nepojízdný autobus. Žádná výstražná světla, trojúhelník před zatáčkou, nic. jen odvětil, jestli je to všechno co jsem potřeboval. Takový člověk dostane řidičské opravnění a stane se profesionálním řidičem? Vjet do zákazu se můžu stát každému, ale neoznačit překážku? Ihned co jsme k autobusu přišli, dva další automobily do autobusu skoro narazili. Když někdo ze spolucestujících zajistil přes asistenční službu odtahovku, konečně jsme po 5 hodinách nejistoty vyjeli na cestu domů. To ovšem také nebyl žádný med. Do kopce se autobus doslova plazil. V Německu nás zastavila dopravní policie, že podle ní s autobusem není něco v pořádku a další 45 minut jsme čekali. naštěstí na pokaženou převodovku nepřišli a v autobusu hrůzy jsme mohli dojet do Prahy..

Hana Fraitova

24.9.2017, 17:48

Dobry den, s kamaradkou jsme s vasi cestovkou vyrazily na vikend do Amsterdamu. I kdyz jsme mely strach z dlouhe cesty,vsechno jsme si vynahradily na miste.skanzen,plavba lodi,prohlidka mesta a jako bonus nadherne pocasi...co vic si prat?!nas pruvodce Adam zaril proste vsechno a jeste byl i vtipny...proste dokonaly vikend. Na jare s vami vyrazime do Benatek...uz se moooc tesime

Olga a Zdeněk

23.8.2017, 18:59

Benátky od 18-20.8.2017 Zájezd jsem dostala ke kulatým narozeninám od dcery s rod.Radost byla v Benátkách jsme nebyli a určitě také nikde nejeli.Stále volali jak se máme.Radost netrvala dlouho.Druhý autobus, náš, jel směr Plzen, Mnichov kde jsme na dálnici uvízli v dopr.noční špičce 4 hod.zpoždění.At ck neříká,že o tom neví, co je to za směr a co obnáší jen zpoždění.Nevím co mají s Plzní ale do Prahy jsme se sjeli z různých měst, což nám nevadilo my od Mikulova JM.V 1hod.první a poslední přestávka a bylo nám zděleno,že se už zastavovat nebude.Jelo se 12hod. v kuse.Konečně jsme přijeli na prohlídku vinice ve 13.10hod.Z autobusu se všichni vypotáceli nohy oteklé,naštvaní,znechuceni!!!Raději to nebudu dále komentovat byla bych vulgární.Do Benátek jsme připluli po 17hod. a 22.15hod.vypluli.Cestu zpět nebudu popisovat do Prahy příjezd 13.10hod.První autobus byl v pohodě spokojeni,vysmáti a my nasraní.Lidi, nikdy,nikdy, né, přes Plzen ani z roku 2016 neměli dobré zážitky!! Vybírejte pečlivě s kterou ck pojedete!!Dcera neštastná co nám to koupila a kam nás poslali.To kdyby už by se říkat nemělo ale jet prvním autobusem by byl opravdu skvělý,nezapomenutelný zažitek a spokojeni my i celá rod.Olga a Zdeněk

Václav Kamelský

22.8.2017, 16:38

Zkušenost ze zájezdu do Benátek ve dnech 18.-20.2017 Popisovat vše, bylo by to delší. Vynikající ochutnávka prosecca, bezva řidiči, bezva spolucestující. Ale... Ochutnávka sýrů- no směšná záležitost, dva tajířky jednoho druhu sýra jakosti našeho eidamu za cca 12,-Kč. Jeden druh na ochutnávku? Bylo by dobře tuto nabídku příště opravit a propagovat jako malé občerstvení. To bylo, salám . Ale v žádném případě to nebyla ochutnávka sýrů. Autobus: už jsem psal super řidiči, ale stav patrového autokaru byl žalostný. Určitě nejsem první, ani poslední. A konečně, průvodkyně nás žádala, abychom jí chválili, že si to ráda přečte. Vážená slečno, nebylo by to dobré čtení. Po cestě jsem ani nevěděl, že jedete s námi. Závěr: celkem zklamání.

Eva Bartošová

22.8.2017, 10:08

Zájezd Benátky s návštěvou vinic - termín 18. -20. 2017, autobus č. 2. Klimatizace půl cesty nefungovala. Když jsem šla za panem průvodcem (nevím jeho jméno, nepředstavil se nám), odkázal mě na řidiče! V busu bylo nedýchatelno, schody za řidiči byly zavřené. Takže nebyla otevřená ani úniková cesta. Prostě odmítli toto otevřít. Po cestě z Čech do Benátek byly jen 2 zastávky, a to na Rozvadově a potom ve 4:30 ráno. Vzhledem k tomu, že jsme uvízli 2 hodiny v kolonách, dle slov p. řidiče, který neustále tvrdil, že autobus není letadlo, jsme dorazili na prohlídku vinic ve 13 hodin. Protože stavěli na záchod ve 4:30 a poté jsme už žádnou zastávku do doby, než jsme přijeli na vinice, nedělali, mohli jsme tedy WC navštívit až na vinicích ( nemluvím o jídle a pití, které jsme si ani neměli kde koupit). Pan průvodce se pak ještě dovolil ptát se, zda na ten záchod potřebujeme urgentně, že nás to akorát zdržuje (po 8 a půl hodinách bez záchodu!!). To už byl vrchol! Podotýkám, že to nebyla návštěva vinic, ale výrobna vína s nabídkou prodeje účastníkům zájezdu. Další velké mínus pro mě byla naprostá nevědomost pánů řidičů, kteří bloudili přes hodinu, než jsme vlastně dojeli na místo. Bloudili, i co se týká parkování v přístavu, kde jsme měli nastoupit na loď. Do Benátek byl příjezd místo plánované 12. hodiny, 16.30 hodin, o 4,30 hodiny déle… Do autobusu jsme se vrátili ve 23 hodin a čekalo nás další překvapení. Čekali jsme v autobuse do 1:00, než budeme moci odjet kvůli povinné 9. hodinové pauze. Když spočítám hodiny strávené mimo autobus...., tak, trochu málo na poznání místa, které jsme si zaplatili! Hrůza!! Benátky snad brzy navštívím znovu, abych se o nich něco dozvěděla. Neprofesionalita a nevědomost byla nejen na straně řidiče, ale hlavně u pana průvodce. Cesta zpátky vedla přes Prahu, ač jsme byli 50 km od výstupního místa v Plzni, museli si počkat a jet přes Prahu. Tuto informaci jsme se dozvěděli až v Č. Budějovicích. Naprosto nelogická zajížďka pro ty, kteří vystupovali Plzni. Závěr tohoto absolutně nepodařeného výletu? Šílená cesta, s průvodcem bez zájmu cokoliv řešit. Z Benátek nic nemám, takže jedním slovem naprosté fiasko! S touto cestovkou již nikdy více!!

Usnul Vladimir

20.8.2017, 13:08

Dobry den, dne 18-20.8. Jsem se zucastnil zajezdu do benatek. Popravde mohu rict ze jsem byl velice zklamany jak z autobusu, ktery pamatoval snad i semika jako hribe, tak i pohodli v autobuse bylo katastofalni z cesty jsme s pritelkyni byly velice zniceni. Docela nas sokovalo ze ikdyz pqn ridic jede pres linz z5 tak misto prvni zastavky v plzni jede prvni do prahy a pak az plzen. Sluzby pruvodce byly katastofalni, po ceste oznamoval poze prestavky a vyklad historie benatek byl jak od zaka zakladni skoly

Adéla Kotalová

30.7.2017, 16:48

S Vaší cestovkou jsme navštívili Heide park v Německu. Autobusová doprava byla naprosto otřesná. Konkrétně nás autobus byl velmi starý, sedadla na sebe byly namačkané a celkově byl nepohodlný. Protože - jednotlivá sedadla se skoro nedala polohovat a pokud ano, tak bylo téměř nemožné je vrátit zpět do původní polohy. U sedadel, které jsou u uličky skoro nešlo polohovat s opěrkou na ruku a místo na nohy taky nikde nebylo. Chyběl i "úložný prostor" - síťka ze zadní strany sedadla, které jsou skoro ve všech autobusech. Co se týče paní průvodkyně tak také katastrofa. Ani se nám nepředstavila, nezdělila plán cesty ( čas příjezdu, přestávky), jen jsme obdrželi papír, který obsahoval informace o srazu na zpáteční cestu a o parku. Při srazu na zpáteční cestu se dvě paní nedostavili včas na místo a paní průvodkyně jen pronesla " Nooo tak jim dámě ještě 5 minut a pak uvidíme..." - ale telefonicky je samozřejmě kontaktovat nemohla, protože jsme nikam nepsali naše telefonní čísla. Přístup velmi neprofesionální. Díky bohu, že alespoň ten park opravdu stál za to.

Michaela Majeríková

28.5.2017, 17:45

S Vaší cestovkou jsem byla již na druhém zájezdu. Poprvé před dvěma lety v Heide parku, nyní v Gardalandu. Stejně jako první zájezd byl i zájezd do Gardalandu super! Všechno šlapalo jako hodinky, pánové řidiči s námi jeli opatrně, jako bychom byli jejich vlastní, autobus v pohodě, pan průvodce sympaťák, žádné zbytečné prodlevy, park nádherný (hezčí než německý Heide park), spousta super atrakcí (hlavně těch vodních), všechno co jsme chtěli jsme stihli... zkrátka všechno šlapalo - 100% spokojenost. Dávám 10 bodů z deseti :-) Pojedeme zase, ještě nám chybí Europa park!!!

Petr Rousek

28.5.2017, 15:52

Gardaland 26. - 28. května 2017: Organizace klapla bez problémů, časově vše navazovalo, žádné zbytečné prostoje. Jen dvacetiminutové pauzy na benzinkách jsou poměrně krátké, dámská WC nejsou připravena na nápor celého autobusu. Ale nikomu jsme neujeli ;) Autobus byl horší než tragický. Málo místa pro lidi (za to ale cestovka nemůže, ta autobus neprojektovala). Neměl bezpečnostní pásy, také kladívek na rozbíjení oken bylo v držácích tak 20%. Nefunkční WC (nesplachovalo, nebyl toaleťák), přijel s úplně plnými popelníky letitým odpadem, orvaná madla a síťky na sedadlech (kam si cestující odkládá drobnosti, aby je měl po ruce). Průvodce Pepíno si za celou cestu vystačil se slovy „Máme 20 minut pauzu“, „Moje telefonní číslo je +420........“ a „Vyzvedněte si u mě vstupenky, autobus bude odjíždět v 18:30“, plus s nabídkou doplňkových služeb, které si u něj můžeme zakoupit.

Lenka Flaková

24.5.2017, 19:01

Moc bych chtela poděkovat za skvělý vikend v Benatkach 12.-13.5.2017.Skvělý zážitek a moc jsem si to užila. Nas pan průvodce Adam ,moc sympatický pan ☺ . Skvěle všechno vysvětlil . Byla i sranda. Vsechno na jedničku ☺

Michaela Mezerová

23.5.2017, 10:58

Chceme s manželem moc poděkovat za nádherný zážitek a to za zájezd do Paříže 19.5.-21.5.Klobouk dolů za perfektní organizaci, a hlavně za skvělého a sympatického průvodce Adama, který nám ukázal vše co k Paříži patří, včetně metra a vlastně jsme stihli i to co v plánu nebylo. Jeho výklad byl plný zajímavostí a ne jen otravná fakta a letopočty.Určitě jsme s CK Europatour nejeli naposledy.

Barbora Volfová

15.5.2017, 0:05

S cestovní kanceláří Europatour jsem měla možnost cestovat již jednou a to minulý rok v létě do Amsterdamu. Tehdy nás měl pod svými ochrannými křídly průvodce Adam, který se své role zhostil více než skvěle, proto výběr cestovky na letošní jaro byl jasný. Na cestu do Benátek se s naší skupinou nyní vydala velice milá a šikovná průvodkyně Kačka, která opět potvrdila skvělou úroveň této cestovní agentury. Určitě jsme s vámi nejeli naposledy a slibuji, že vás budeme doporučovat dál a dál!

Veronika Podšerová

11.5.2017, 17:57

Několikrát jsem využili s Europatour a vždy bylo vše úžasné. Průvodce Adam je opravdu člověk na svém místě. Několikrát jsme navštívili Benátky a nemělo to chybu. Nyní se chystáme do Paříže, tak snad pojede i Adam v tomto termínu :-)

Nela Duchoslavová

10.5.2017, 21:21

Výlet do Amstru byl naprosto skvělý zážitek a to především díky naprosto perfektní péči Adama. I přes trochu méně místa v autobuse (manžel je trochu hora :)) byla cesta naprosto komfortní, a to i ze strany řidičů, kteří byli také naprosto super. Velmi jsme ocenili doporučení kam si zajít a kam nechodit a neutratit tak zbytečně eura. Bylo příjemné být v péči někoho, koho práce delegáta/průvodce baví. Palec nahoru už vybíráme další zájezd :)

Jana Lukešová

10.5.2017, 6:54

Poznávačka Amsterdamu díky Adamovi, autobus č.1 byla opravdu perfektní, mohu všem jen doporučit, úžasný výklad, vše naprosto načasované a sladěné, není co vytknout! Pochvala též patří oběma řidičům.

Michal M.

26.4.2017, 11:49

Zájezd do Benátek jsme si nevídaně užili. Od začátku až do konce to bylo skvěle zorganizované a průvodce na nás skvěle zapůsobil. Veškeré informace, které nám dal byly velmi užitečné, díky čemuž jsme si toto město užili na 100%. Můžeme jedině doporučit. Jediné negativum byl autobus (nepohodlný, málo místa). Těšíme se na další zájezdy s vaší CK.

Libor Konrád

24.4.2017, 20:07

Doporučuji , krásnej zážitek nádherné Benátky , a strašně příjemná průvodkyně , která povypráví zajímavosti o Benátkách.a okolí . Opravdu velice krásný a povedený výlet )

Dominika B.

24.4.2017, 15:32

Minulý rok jsme s Vámi byli v Heide Parku a tento víkend v Benátkách. Po počátečním strachu, jak to všechno dopadne, když kupujete zájezd na Slevomatu, bylo nakonec vše skvělé. Velmi sympatičtí průvodci, na kterých je vidět, že je to baví a rozumí tomu. Páni řidiči ochotní, usměvaví a i přes málo místa v autobuse, jsme si zájezd užili. Nejmileji překvapilo rodinné vinařství s moc vstřícnými majiteli. Moc děkujeme a těšíme se příště :-)

Iveta Štědrá

23.4.2017, 21:55

Výlet do Benátek byl úžasný. Jedinou výhradu bych měla k autobusu, který byl tak nějak staršího původu. Takže nic moc pohodlné sedačky, málo místa, zaseklé sklápění, žádné pásy atd, ale je pravda že jsme se zase díky těmto nedosatkům velmi pobavili v autobuse. :D Ale jinak řidiči naprosto skvělý a slečna nebo paní delegátka moc milá, sympatická a vždy vstřícná ke všem dotazům a požadavkům. Velmi kladně hodnotím i její světlé oblečení. Protože po zkušenostech s jinou cestovkou vím, že hledat delegáta v černé bundě v davu turistů, je prakticky nemožné. :D Jinak s výletem i s programem za mě naprostá spokojenost. :-) Určitě někdy ráda využiji zase vaše služby. Moc děkuji :-)

Marcela Řeháková

11.4.2017, 9:08

Děkujeme za velmi vydařený zájezd do Amsterdamu v termínu 7.-10.4.2017. Průvodce Adam byl po celou dobu perfektní a příjemný. Pánové řidiči také. Vše dokonale klapalo, není nic, co by se dalo zájezdu vytknou. Na náš další výlet si určitě vybereme zase vaší cestovku.

Gabča a Pavel

10.4.2017, 22:23

Chceme moc poděkovat za perfektní zážitek. Na výlet do Černobylu budeme dlouho vzpomínat. Děkujeme skvělým pánům řidičům, že nás dovezli tam i zpátky i Adamovi skvělému průvodci za zprostředkování tohoto adrenalinového zájezdu.

Tereza

10.4.2017, 22:08

Hezký den, mockrát děkuji všem za perfektně připravený víkendový výlet do Benátek, byla jsem nadšena velmi lidským přístupem průvodce Adama, který se nám věnoval, seč mu síly stačily - za mojí osobu 1 s *. Zase někdy naviděnou! :o) Tereza N., Štětí

Pavla Vlckova

9.4.2017, 21:19

Naprosto dokonaly zajezd. Dekujeme pruvodci Adamovi, ktery byl super a rekl vse co bylo treba i skvelym panum ridicum. Byly sme se vsim nadmiru spokojene a tesime se na dalsi cestu s timhle tymem

Ondřej Soukup

9.4.2017, 17:20

Zájezd do Černobylu byl jedním z nejlepších zážitků pro mě. Vše bylo skvěle připraveno, nebylo ani jednoho hluchého místa, volného času, nebo zbytečného čekání. Intenzivní prohlídka, znalost průvodců, perfektní podání problematiky posluchači. Nemám co vytknout, určitě pojedu znovu.

Martin Rendla

9.4.2017, 15:07

Po předchozí zkušenosti s nejmenovanou cestovní agenturou, kdy se asi 5x přesouval termín odjezdu a už jsem přestával doufat, se nás ujala CK Europatour a vše klaplo na první pokus v termínu 31.3.-3.4. Z cesty autobusem jsem měl zprvu velké obavy, ale komfort dvojsedačky pro každého, stálý přísun filmů, lihových pochutin a nálada v autobuse cestu značně zkrátila a zpříjemnila. Hotel (Desjatka) ve městě Černobyl byl přes moje očekávání nečekaně luxusní. Čekal jsem sovětský betonový panelák potom, co byl avizováno v prospektu, že pobyt je součástí zážitku. Jediným nedostatkem hotelu byl dvouhodinová otevíračka baru, což teď zpětně, když jsem doléčil popáleniny zažívacího ústrojí, beru jako výhodu. Při místních cenách vodky (15hr/dcl) by to bylo peklo. Jídlu nebylo moc co vytnout, lokální speciality byly zážitek (dobrý) i když na můj vkus málo dochucené, ale nic, co by se nedalo vylepšit solí a pepřem. K zakázané zóně černobylské oblasti, elektrárně, městu Pripjať, stále nenacházím slov. A ještě zajímavý, poučný i vtipný výklad našeho ukrajinského průvodce a Adamův překlad skvěle dokresloval tu neskutečnou atmosféru, které tohle místo má. Už dříve jsem koukal na fotky, dokumenty i jsem o tom hodně přečetl, ale být tam a zažít to je úplně jiná liga. I kvůli tomu, že nás náš průvodce bral do míst, kde je zákaz vstupu a riskoval tím práci. Termín byl také vybrán parádně. Jet tam v létě, je z Pripjati jen velký les. Abych to shrnul, organizaci nemám co vytknout. Vybraná místa, jejich atmosféra a fakt, že jsem se narodil v roce výbuchu, z toho dělá zážitek na celý život! Díky CK Europatour

Martin Janeček

9.4.2017, 11:54

Zájezd od Černobylu 31.3.-3.4. jsem dostal jako dárek k 30. narozeninám a musím říct, že to byla trefa do "černého".Sice dlouhá cesta, ale vynahrazená komfortním autobusem se spoustou místa, kdy většina lidí měla dvojsedačku pro sebe. Cesta tak i díky občerstvovacím zastávkám a poznáváním nových lidí v autobuse rychle utekla. V Kyjevě se přestupuje na nový autobus, který je pořád dostatečně pohodlný na přemístění do města Černobyl. Hotel je velmi čistý a pohodlný s výborným stravováním a dobrou vodkou. Exkurze po Černobylu, Prypiati a okolí lektrárny zahrnuje všechny zajímavá místa i ty které nejsou turysticky tolik zpropanované, ale o to zajímavější. Celou dobu je přítomen průvodce, který vše popisuje a na vše odpoví s českým překladatelem. Celou dobu výborná atmosféra a super parta lidí se kterými jsem si zájezd užil. I přes vyšší cenu není co vytknout. Vyšší cenu vyrovnají silné zážitky po celou dobu zájezdu. Doporučuju !

Jakub Greguš

8.4.2017, 12:54

Poznávací zájezd do Černobylu v termínu 31.3. - 3.4. neměl chybu. Dlouhá cesta se dala díky komfortnímu autobusu a "náladě" na palubě velmi dobře zvládnout. Když nám k tomu navíc pustili několik posledních filmových blockbusterů tak se nám skoro ani nechtělo vystupovat. Ač zájezd nebyl ani drahý, byli jsme ubytováni v nejlepším hotelu v Černobylu. No na které dovolené se vám to podaří? K tomu polopenze s výbornými místními specialitami, jako např. "Rozpálený kotlík", "Polévka z houby" ... Super! Jen ty otevírací hodiny na baru nás trochu zabrzdily v rozletu. Možná naštěstí. Při místních cenách lihovin by se nám z toho brzy zatočila hlava! Zóna samotná se nedá popsat. To se musí zažít. Dá se podívat na fotky, na filmy, avšak nic z toho nedokáže předat atmosféru, která zde panuje. Neskutečné. Pochválit musím též všechny naše průvodce - jak naše z Čech, tak i místní z Ukrajiny. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí, detailů, které dokreslují celkovou atmosféru. Navíc konkrétně náš průvodce se opravdu hodně snažil, aby nám ukázal co nejvíce zajímavostí. A není to jednoduché - oficiálně je dnes vstup do budov zakázaný a ukrajinští průvodci docela riskují, když nám mají dovolit vstup dovnitř ... Skvěle se podařil i výběr termínu. Celá oblast je tak zarostlá (dnes již vzrostlými) stromy, že v době vegetace bude vidět ani ne 1/2 toho co jsme viděli my. Velmi doporučuji do Černobylu vyrazit brzy na jaře, nebo později na podzim. No zkrátka - byl to velmi povedený výlet, na který určitě nezapomenu. A který mohu všem, pro které není dovolená jen povalování se na pláži, jedině doporučit. Stejně tak jako služby této CK a jejích zaměstnanců.

Ondřej Nosák

7.4.2017, 18:26

Velmi zajímavý a povedený výlet do Černobylu 31. 3. - 3. 4. 2017. Díky tomu, že cestovka objednává velkokapacitní autobus, měla absolutní většina účastníků svojí vlastní dvousedačku, což znamenalo, že cesta tam i zpět uběhla velmi rychle a příjemně. Jsem rád, že jsme návštěvu Černobylské zóny absolvovali se zkušenými a jazykově vybavenými průvodci z Čech i lokálními specialisty a tím zajistili perfektní bezpečnost, informovanost a organizaci. Ubytování a strava přímo v Černobylu opravdu předčilo moje očekávání. Samotné místo svou světovou jedinečností a atmosférou nelze popsat - musíte jej vidět a zažít na vlastní kůži. Rád bych EuropaTour navrhl nějaké vylepšení, ale žádné mne nenapadá.. Díky Adame Švancare a kolektive.

Helena Šobrová

27.2.2017, 12:42

Za mě dobře zorganizovaný zájezd do Benátek. Super průvodce, dobré víno, krásné počasí a památky v Benátkách - příjemně prožitý víkend.

Táborská Eva

5.1.2017, 10:46

I pro mě, 62 letou seniorku, byl letošní Silvestr v Benátkách, prožitý se skvělou partou mladých lidí, fantastickým zážitkem. Děkuji a těším se na další dobře a příjemně organizované zájezdy s touto CK. Eva

Barbora Vaníčková

4.1.2017, 15:54

Silvestr v Benátkách bylo skvělým zakončením celého roku 2016. Zájezd byl bezproblémový, skvělá byla zastávka na degustaci vín. Chválíme našeho průvodce Adama. Je chytrý, velice ochotný a především zábavný. Také velké díky patří řidičům za bezpečnou, pohodlnou jízdu a skvělou atmosféru během cesty. Moc děkujeme a příště se určitě uvidíme zas na dalším zájezdu. Blonďatý stůl - Linda, Verča, Kamča a Barča

Petra Šimková

1.1.2017, 20:31

Absolvovala jsem zájezd do Benátek na Silvestr a moc se mi líbilo provedení i ochotota ck. Průvodce Adam moc příjemný,mile rád poradí. Vše bez komplikací. Určitě doporučuji !!!

Lucie Belicová

21.12.2016, 20:35

Výlet do vánočních Drážďan super! Paní průvodkyně i pan řidič byli báječní. Počkali jsme i ráno na dva opozdilce, kteří měli trable s dopravou. Už se moc těšíme na další výlet. Lucie a Petr. :)

Nela Žatečková

20.12.2016, 21:39

Výlet do Drážďan byl povedený a líbilo se nám tam. Náš průvodce Adam Švancar byl příjemný, humorný a rozhodně ho chválíme! Jistě pojedem opět na nějaký zájezd!

Michal Blažek , Petra Dvo

18.12.2016, 13:54

Díky za super výlet do Drážďan dne 17.12.2016 , na to jaké byly problémy s dopravou byl výborně zvládnutý.

Veronika Soukupová

28.11.2016, 13:43

jsem nadšená z výletu do Drážďan 26.11.2016 . Adam byl naprosto skvělý průvodce. Informoval o všem co bylo třeba, věděl spoustu zajímavých informací o historii, ukázal nám krásná místa. Lidský, vtipný, milý, inteligentní - tak bych ho definovala já. Nákupy spojené s historií, trhy a skvělým průvodcem si určitě zopakujeme za rok znovu. Rádi bychom využili i další vaše nabídky. Byli jsme maximálně spokojeni. Díky patří i panu řidiči za bezpečnou a pružnou jízdu, pěkně v teple a čistu.

Lucie Svobodova

27.11.2016, 21:47

Vrele doporucuji vylet do Drazdan - byli jsme na tomto jednodennim poznavacim zajezde 26.11.16. Cesta byla prijemna a pohodlna, prohlidka mesta s nasim pruvodcem Adamem byla skvela - urcite vsichni ocenili strucne, ale vystizne povidani o historii a pamatkach, protoze uz zacinala byt zima. Meli jsme spoustu casu si mesto projit sami, obejit vsechny vanocni trhy a dobre zanakupovat!

Pavlína

27.11.2016, 20:42

Skvělý zájezd 26.11. do Drážďan, vše bylo naprosto úžasné, služby pana průvodce velmi profesionální, líbilo se nám, že nás o všem informoval a navíc řekl zajímavé informace o Drážďanech, ještě jednou děkujeme za báječný zážitek a dáreček, který jsme obdrželi na památku.

Lukáš Kloc

23.11.2016, 19:22

Exkurze do Černobylu 14.10. byla pro mě naprosto jedinečným zážitkem. Rád bych poděkoval oběma průvodcům, kteří byli naprosto profesionální a přátelští a snažili se vyřešit všechny neduhy cesty. Určitě tento zájezd doporučuji všem, kteří mají rádi netradiční zážitky. Dlouho budu a tenhle výlet vzpomínat.

Václav Leitner

18.11.2016, 19:52

Zájezd do Černobylské zony 14.10 byl silným zážitkem díky obětavé práci obo průvodcu-Adele a Michala.Autobus a hlavně páni řidiči si hravě poradily s nastrahami Ukrajinských silničářů.Deset centimetrů ledu na dalnici s nimi ani nehne.Pobyt v zoně byl opravdu silným zažitkem,i díky mistnimu průvodci Sergejovi kterému patří velke DĚKUJI protože se moc snažil ukazat maximum.A cesta domů byla trochu dobrodružná,zradila nas technika díky Ukrajinským silnicím.Vše dopadlo na výbornou a proto vřele tento výlet kažému doporučím.....

Ladislav Jiřík

31.10.2016, 11:05

Rád bych se podělil o Halloweenské zážitky z Heide Parku. Dne 29.10.2016 jsme opět navštívili Heide Park, celý den se skvěle vydařil, až na ranní komplikaci s uzavřenou dálnicí, kdy jsme přijeli k parku až po jeho otevření. Ale jinak všechno klapalo skvěle a díky Express Buttleru jsem si všechny atrakce skvěle užili a ani na jedné z nejžádanějších jsme avizovaných 90-120 minut nakonec nečekali. Takže Express Buttler vřele doporučuji a za mě i obě dcery můžu říct, že se těšíme na další Halloweenský Heude Park 2017! Děkujeme.

Radim Komenda

31.10.2016, 0:19

Suprózní výlet do Heide park na hellowen. Park a atrakce v noci to je něco jiného jak ve dne! Nejlepší hlášky v autobusu Tomaš Holický.

Kateřina Szabová

29.10.2016, 19:30

Včera 28.10.2016 jsem se zúčastnila zájezdu do polského parku Energylandia v Zatoru. Musím pochválit cestovku jak za komunikaci, tak i za celý zájezd. Odpověděla mi na všechny otázky, které jsem ohledně zájezdu měla a vyhověli mi na všechny věci, o které jsem je požádala. Samotný zájezd proběhl přesně tak, jak bylo naplánované a bylo to skvělé. Jediné, co bych vytkla byl autobus, který byl nepohodlný, ale dalo se to přežít. Tímto bych chtěla poděkovat celé Cestovní kanceláři EuropaTour a také delegátce, která tam jela s námi a perfektně splnila svou práci. Určitě doporučuji a není to naposledy, kdy s touto CK jedu. Szabová Kateřina

Filip Jirásek

19.10.2016, 12:09

Výlet do Holandska mohu jen doporučit..Nádherná zastávka na mlýnech a potom Amsterdam..na všechno je dost času,takže se vše nádherně stihne..Cesta autobusem byla na jedničku,spalo se tam jak doma v posteli..Profesionální řidiči,kterí uvaří nejen kávu,ale i párek a samozřejmě mají nealko a pivo za skvělé ceny..Na závěr bych chtěl pochválit užasného průvodce Adama,vše super vysvetlí,popíše,jsou vidět jeho znalosti a hlavně profesionalní přístup..Děkuji..

Petr Šach

18.10.2016, 17:50

14.10-16.10 Amsterdam,opět spokojenost ,a to díky Adamovi,který byl opět užasný ,a nesmím zapomenout na řídiče,kteří nás všude bezpečně dovezli,a ani jsme nepoznali,že smě měli v noci defekt,prostě profesionalové. Už se těšíme v prosinci do Krakowa:)

eichelmanova

18.10.2016, 14:38

zájezd 14.10.byl krásný a Amsterdam kouzelné nezapomenutelné město. Průvodce Adam byl senzační a znalý Nizozemska. I jsme se při jeho výkladu zasmáli. Hanlivé recenze nejsou pravdivé. Vše klaplo jak bylo slíbeno.

Nikola Potencová a Domini

18.10.2016, 11:54

Zájezd do Amsterdamu 14.10. - 16.10. 2016 S touto CK jsme cestovali poprvé a určitě rádi zopakujeme :-) . Sice našemu výletu předcházelo před měsícem zrušení z důvodu rozbitého autobusu, ale vše jsme s vedením v klidu vyřešili a hned za měsíc jsme se do Amsterdamu opravdu dostali. Cesta byla příjemná a přestávky přiměřeně zvolené. Ze začátku nám trochu mrholilo, ale s tím se musí počítat, takže deštníky se určitě hodí. Následovala plavba, která byla nad očekávání krásná a máme spoustu fotek a videí. Pak jsme šli s průvodcem Adamem na procházku po Amsterdamu, kterou jsme ukončili u Rijksmuzea. Potom jsme se vydali do Vodelparku, který je malebná a následně jsme se prošli k Heinekenu, Rembrandtovu náměstí i ke známému Flower marketu. Jestli máte obavu, že se ztratíte, tak se nebojte..s mapou byla procházka bez obtíží. Amsterdam se nám velice zalíbil, ale dávejte si pozor na věci...v "mekáči" nás totiž málem okradl "arabáš". Jinak zkuste i plovoucí čínskou restauraci, o které jsme nevěděli a mrzelo nás, že jsme ji nenavštívili. Tento výlet byl nad očekávání krásný a dlouho na něj budeme vzpomínat. Moc děkujeme skvělému průvodci a dochvilným řidičům. Pokud pojedete, neprohloupíte a budete mít super zážitky. :-)

Nikola B.

17.10.2016, 21:50

Zájezd do Amsterdamu 14.-16.10.2016. Zájezd jsme absolvovali ve dvojici a oba byli spokojení. Časový harmonogram dodržen, autobus předčil očekávání a Adam je sympaťák s výkladem, který nás rozhodně nenudil. :) CK bych určitě doporučila a sama s nimi opět někam co nejdříve vyrazila.

Markéta kotalíková

17.10.2016, 19:20

Víkend v Amsterdamu 14.-16.10. super zážitek. Skvělá organizace. Úžasný průvodce i řidiči. Doporučuji!!!

Jarmila Görnerová

17.10.2016, 14:53

Chtěla bych touto cestou poděkovat Všem zúčastněným za profesionální zajištění zájezdu do Amsterdamu 14. - 16. října 2016. Zájezd byl hezký.Velice děkuji za zážitky. Zvláštní díky za přístup delegáta, řidiče .. .. Cestovní kancelář mohu všem doporučit.

Ivana

17.10.2016, 12:47

Zájezd do Amsterdamu 14.-16.10.2016. Zájezd úžasný až na drobný deštík v dopoledních hodinách :( Cesta plynulá, vše dobře načasované, průvodce Adam profesionál stejně tak jako řidiči autobusu. Hodně jsme viděli, určitě to stálo za to a nelitujeme:)

Simona K.

17.10.2016, 12:15

Zájezd do Amsterdamu úžasný. Autobus všude na čas, ne-li i dříve. Delegát velice komunikativní a příjemný. Městem nás provedl celým, odpovídal na všechny otázky a se vším poradil, po té jsme měli dostatek času si město projít i sami. Určitě zase někdy pojedeme s touto společností i jinam. Naprostá spokojenost!!

David Grebeníček

4.10.2016, 11:50

Zájezd do Černobylu (26.-29.9.2016) s Adamem a Adélkou naprosto předčil moje očekávání. Tímto bych jim chtěl poděkovat za jejich přístup, velmi jsem si to užil (myslím, že mohu mluvit minimálně za všechny z naší čtyřčlenné party). Řekl bych, že konkrétně tuto oblast je dobré vidět na vlastní oči. Jakmile mě opět napadne někam jet, vybírat začnu u vás.

Petra Kunešová

30.9.2016, 18:25

Zájezd do Černobylu - Pripjatě ( 26.9. - 29.9.2016) byl jedním slovem úžasný! Zážitek, o kterém budu moci vyprávět ještě dlouho, byl velice hluboký, i když, vzhledem k okolnostem vzniku, smutný. Místa, která jsme navštívili, měla velice silnou atmosféru......až člověka mrazí. Stojí to opravdu za to!!! A průvodci Adélka s Adamem? To jsou prostě profíci každým coulem. Bylo o nás skvěle postaráno, cesta autobusem byla bez problémů, ubytování taktéž v pohodě ( jedná se samozřejmě o ubytování, které je součástí zážitku - nikdo nemůže v uzavřené zóně na Ukrajině čekat 4 hvězdičkové hotely) , bylo ale čisté, a i s tekoucí pouze studenou vodou, v pohodě. Jídlo, které bylo součástí zájezdu, bylo nad očekávání bohaté a chutné. Program samotný byl vyplněn do posledni minutky, na lenošení nebyl čas. Místní průvodci, jejichž výklad Adam s Adélkou hbitě překládali do češtiny, jsou milí, připraveni zodpovědět jakékoliv dotazy k místu a tématu. Prostě a jednoduše. ....byl to pro mne zážitek na hodně dlouho. Všem mohu jen doporučit. A Adélce, Adamovi a i ostatním spoluzájezdníkům moc poděkovat! Byly to s vámi super 4 dny! Klidně bych si to dala ještě jednou :) Petra z Plzně

Michal Horák

30.9.2016, 11:09

Zájezd do Černobylu (26.-29.9.2016) s Adamem a Adélkou předčil moje očekávání. Kdybych se chtěl válet jak tuleň u moře, jedu k moři a válím se tam ještě víc :) Ovšem Černobyl, Pripjať, radar Duga, skvělí místní průvodci a shora uvedení moudří zástupci CK s neuvěřitelně profesionálním a lidským přístupem, nadupaný program, zkrátka bez chyby. Když se k tomu přidá fajn parta cestovatelů z celé republiky, finální dojem je zkrátka perfektní. Děkuji, zdravím a těším se na další spolupráci!

jan čelíkovský

30.9.2016, 9:57

Má reference se týká zájezdu do Černobylu ze dne 26.09. - 29.09.2016. Jeli jsme s Adélou a Adamem. Na zájezd jsem přišel náhodou když na FB jsem viděl na slevomatu slevu na zájezd. Vzal jsem to jako spontánní nápad. Zájezd mohu jen tisíckrát chválit. Na první pohled je vidět, že společnost a průvodci svou práci dělají srdcem a poctivě. Během cesty měli velmi lidský i individuální přístup a za ty prožité čtyři dny se mi nebude stýskat jen po zájezdu ale i po nich jako po lidech. Čekal jsem netradiční zájezd ale nečekal jsem mnoho. Klobouk dolů co všechno pro nás vysoko (opravdu vysoko) nad rámec očekávání zařídili. Oba jsou příjemní, milí zkrátka zlatíčka! Znalosti o oblasti mají. Opravdu tam byli celou dobu pro nás jak máma s tátou se tam o nás starali :-). K samotnému výletu - úžasné určitě bych jel hned znovu, asi bych doporučil spíše podzimní čas, kdy je spadané listí a oblast zarostlá je lépe viděť. Zájezd není pro slabší nebo pohodlnější povahy - taky to není zájezd k moři. Ale i přesto nutno dodat, postaráno o nás bylo luxusně. Jídlo, spaní, toalety. Teplá voda netekla (to mě nevadilo, nevytrhlo), elektřina šla (mohl jsem nabíjet), ač se mohla zdát zima večer tak v posteli bylo teplíčko. Rozhodně mohu všem doporučit. Zájezdu dávám jedničku s hvězdičkou a doufám, že jsme se neviděli naposledy.

Daniela

22.9.2016, 14:58

17.9. Heide Park Se zájezdem jsem byla naprosto spokojená. Organizace usměvavé a optimistické slečny, co nás měla pod křídly, byla velmi osvěžující a autobusy byli dobře klimatizované. Řidiči autobusu, měli smysl pro humor což se cení. Vůbec jsem nečekala, že park bude tak obrovitánský proto výběr takového úžasného místa schvaluju. Za mě velký palec nahoru a děkuji za moc příjemný zážitek. :)

Michaela Olšanská

20.9.2016, 18:15

Zájezd do Amsterdamu 16. - 18. 9. 2016 začal krásně :-) Autobus poměrně pohodlný a klidný. Problém nastal ale hned po příjezdu do Nizozemí. Hodinu a půl nemohl řidič s průvodkyní najít Zaanse Sanchs a tím nám zkrátili pobyt v tomto nádherném místě. Prohlídku Amsterdamu jsme také brzo opustili, protože organizace a celý projev průvodkyně se nedal poslouchat. Není možné aby jedna průvodkyně mluvila k 70 lidem a navíc způsobem takovým, jakým mluvila. Amsterdam jsme si prošli sami, navštívili o mnoho více míst a pobavili se :-)

Radek Jedlička

19.9.2016, 12:17

Dobrý den taky se podělím jeli sme 16-18.9 Benátky už při nastupu byl zmatek poslali nam všem čislo busu 1 přitom sme byli ve 2 ze začatku byli velké zmatky a pak sme jeli jediné co pana zajimalo byli peníze!!!! po hodině cesty sem si chtel odskočit na wc ale wc bylo zamknuté tak sem se zeptal pruvodce zda odemkne rekl mi že ano a že zachvilku budeme stavět na pumpě jenže tam pumpa byla 150 km!!!! nebyl sem jedinej komu se potřebovalo navíc sem po nekolika operacích .... pote se dojeli do italie .... pan řidič nevedel kam ani má jed vubec stalo sme na kruhaku kde se stat vubec nesmí a je to nebezpečné... takhle sme kroužili cca 40 min na kruhaku prišerný pote sme se tedy bližily do vinařství a pan instruktor nam rekl že to bude v angličtine a že každý snad umí ... takže z vinařství bylo nic jedine co ho zajimalo nasavat víno .... poté sme se vyddali do benatek po ceste mluvil uplne nesmysli a nekolikrát se jen opakoval a myslím si že nikoho nezajimalo ze pan instruktor nam povidal o tom ze potřeboval na malou a že šel do hotelu Danieli ... a tam se bal ušpinit zachod močí sílo hnus a na konec benatky povidani o kravinach .... proste nikdy nikdy nikdy !!!

Jiří Jančařík

16.9.2016, 18:24

Měl jsem jet do Amsterdamu na poznávací výlet 16.9. - 18.9.2016. Čtyři hodiny před odjezdem byl tento zájezd zrušen - důvod: porucha autobusu. Měl jsem jet poprvé s touto cestovkou a takto mě zklamala. Nechápu, proč nesehnali náhradní autobus. Takže shrnutí: u této cestovky počítejte se vším.

Mgr.Eva M Bauer

6.9.2016, 19:28

Chtěla jsem Vám všem, kteří se podílíte na organizaci těchto skvělých zájezdů, moc poděkovat. Přihlásila jsem se do Benátek 26.8.2016 a musím říci, bylo to suuuuuper! Pan Ing.Adam Švancar je vynikající, velmi dobře má zvládnuty každé maličkosti cesty a vládne několika jazyky. Jeho rady a doporučení o tom všem svědčí a všichni jsme je ocenili, Jeho znalost historie Benátek a milá zajímavá forma, jakou nám informace sděloval, musela každého nadchnout, mě tedy nesmírně. Jela jsem na zájezd sama a vůbec jsem se osaměle necítila. Společná ochutnávka vína, prohlídka Benátek a oběd v restauraci s opravdu starající se obsluhou byly plné milé a přátelské atmosféry. Podnikla jsem i plavbu kolem Benátek, sice ne na Gondole, ale západ slunce byl prostě nádherný. Také cesta autobusem tam a zpět proběhla bez problémů a pan řidič jel velmi profesionálně. Opravdu jsem si výlet užila, jako nádherný sen, zůstaly fotky a krásné pocity. Určitě se přidám na Váš nějaký další zájezd, Díky EMBauer

Michaela Tomíšková

29.8.2016, 13:35

Benátky 26.8. - 28.8. Naprostá spokojenost. Cesta byla klidná, příjemná, průvodce Adam skvělý. Nejlepší průvodce ze všech zájezdů, na kterých jsem byla. :-) nejen že jsme se dozvěděli zajímavosti ohledně historie Benátek a krásných památek, ale zároveň jsme dostali skvělé typy na výlety a ještě jsme se mohli najíst v místní restauraci. Prostě stálo to za to :) Vše bylo parádní, počasí krásné, co víc si přát. Benátky jsou kouzelné a ochutnávka vína ve vinici naprosto luxusní. Děkuji za krásný zážitek a hlavně splnění snu :-) Už se těším až budu moci využít další zájezd od Vás. :)

Jana Gürtlerová

28.8.2016, 21:28

Benátky 26.-28.8.2016 Za moji osobu dávám hodnocení - vynikající. Jízda busem bez problému, skvělý řídíči, žádné kolony, dále pak náš průvodce pan Adam se ukázal nejen jako velmi znalý svého oboru, ale stal se i příjemným společníkem při společném obědě v místní pizzérii. Za celý víkend velké díky.Neměla jsem sebemenší problém a to se mnou cestovala 13-ti letá dcera, vše se časově zvládlo, ať už se jednalo o degustaci vína, mimochodem luxusní, prohlídku města, koupání, tak i přestávky na pumpách a celková organizace zájezdu. Naprosto pohodový víkend. Můžu jenom doporučit a sama budu využívat nabídky této CK.

Nikola Hönigová

22.8.2016, 12:47

Heide park v Německu, 20.8.2016. Úžasný zážitek, příště pojedeme znovu. Byli jsme velice spokojeni, jak s organizací CK, tak i se zážitky z parku. Dostali jsme se na všechny atrakce i přes vysoký počet návštěvníků. Děkujeme za krásný a nezapomenutelný zážitek, stálo to za to. Doporučujeme všem.

Michal Kupsa - jednatel

22.8.2016, 11:01

Dobrý den pane Bednáři, recenze podléhají schvalovacímu procesu (cca 3 dny), ve stylu, že administrátor ověří zda-li nejde o vulgární text a následně recenzi schválí - každou! :-)Zajímalo by mne kde jste našel negativní recenze, jelikož nikde CK EuropaTour v negativech nefiguruje, pro své klienty děláme vždy maximum a s láskou :-)Na slevomatu i na jiných portálech máme hodnocení 4,3/5+ což je naprostý nadstandart.(https://www.slevomat.cz/podnik/82597-ck-europatour/hodnoceni).Tudíž nemusíte mít žádné obavy s námi vycestovat.

Jiří Slanina

21.8.2016, 14:36

V Amsterdamu jsem byl už několikrát, ale vždycky se za tou atmosférou vyplatí znovu vyrazit, i těch 12 hodin v autobuse to stojí za to přetrpět. Organizace vyšla téměř na minutu přesně a uvítal jsem i pozdní odjezd do ČR. Zpáteční cesta bez zbytečných zastávek utekla neskutečně rychle. Nebyl jsem určitě naposledy.

Roman Bednář

19.8.2016, 15:10

Pouze zkouším, zda se recenze na Váš web filtrují (potřebují Vámi odsouhlasit) a nebo pokud se objevují ihned. Vzhledem k záporným recenzím o Vás na jiných webech. Omlouvám se.

Dita

16.8.2016, 18:16

Asi jako ostatní, mám výhrady k autobusu, který byl nepohodlný a starý. Na takto dlouhou cestu nic moc. Dalším mínusem jsou špatně volené zastávky a největší mínus je zpáteční cesta s jednou přestávkou, po které následovalo 9h jízdy v kuse. Toto považuji za ohrožení cestujících, neboť kde a kdy měl řidič bezpečnostní přestávku, která je zákonem dána po 4 hodinách? Paní/slečnu průvodkyni...jak už tu také někdo psal. Byla zvláštní a měla zvláštní poznámky okolo..Jinak Amsterdam jako takový byl parádní!

Daniel Bernard

15.8.2016, 18:40

Zájezd do Amsterdamu 12.8. byl super zážitek, doporučuji tam vyrazit. Průvodkyně Adéla byla vtipná, milá celkově fajn. Jediný kámen úrazu byla doprava! Dvoupatrový autobus Neoplan cca z roku 2002, měl už něco za sebou, sedačky v autobuse se daly jen těžko polohovat,také málo místa na nohy,ale vše se dá vydržet, pokud řidič dělá včas pauzu. Po cestě do Amsterdamu nebyl problém, cesta zpět byla zajímavější. Z Amsterdamu na jeden zátah do Ústí nad Labem (9h.), kde byla první zastávka, je opravdu moc! Zejména pokud je zastávka u Makra, kde si na záchod neodskočí hlavně děvčata a snídani si také nikdo nepořídí. Jak to řidič dělal s bezpečnostní přestávkou to také opravdu nevím, když muže řídit 2x 4,5h.

PK

15.8.2016, 15:55

Amsterdam 12.8-14.8 Mesto jako takove bylo super a urcite navstevu doporucuji. Zaroven doporucuji vymenit autobus, ktery ackoliv v nabidce stoji, ze se pojede novym autobusem-novy opravdu nebyl a pohodlny tuplem ne..a to nejsem narocny clovek. Vymenila bych i slecnu pruvodkyni Adelu. Mela neustale nemistne poznamky na cestujici, ktere nikoho nezajimali a jen urazeli..nepovazuji to za profesionalni jednani. O tom, ze cestou zpatky jsme meli pouze jednu zastavku na zachod a to po necele hodine po odjezdu radsi tez nekomentuji..po teto zastavce nasledovalo 9 hodin bez prestavky. Po 9 hodinach nam Adela rekla: vyuzivejte wc v autobuse-ten smrad byl luxusni Adelko:). S Vasi CK uz nikam nejedu . toto stacilo :).

Marcela

14.8.2016, 16:17

Atmosféra Amsterdamu byla nádherná, co se týče organizace, tak žádné vychýlení se od avizovaného programu a dodržení časových intervalů. Program seděl, např. projížďka lodičkou byla moc fajn. Na můj vkus zbytečně krátká prohlídka městem a delší rozchod, ale to by nevadilo. Avšak přestože paní průvodkyně byla sice sympatická a milá, mrzí mě, že nesplnila svůj úkol, tzn. jak sama dodala: ,,Nebudu vás trápit zbytečnými informacemi". Např. avizovaný Begijnhof=útulek pro neprovdané katolické ženy či brusírny diamantů jsme neviděli a celkově málo historických informací. Ze zkušenosti z jiných poznávacích zájezdů musím říct, že její průvodcování nebylo moc dostačující, navíc po cestě autobusem nás nechávala téměř napospas. Nyní se dostávám k největšímu kamenu úrazů - k cestě; starý a nekomfortní autobus. Báli jsme se, abychom se vrátili v pořádku, protože nejen, že byl autobus starý, ale sedačky byly hlavně nepohodlné a rozbité.Žádná klimatizace a staré nevábné wc. Další minus - ZÁSTÁVKY autobusu.První zvolená zastávka byla na benzince s jednou toaletou (!!!), přestože byl plný bus žen. Ranní zastávka proběhla na benzince s jedním umyvadlem - takže stihnout ranní hygienu téměř nemožné. Poslední asi největší minus byla cesta zpátky, tzn. 9-10h bez jediné zastávky, jeli jsme v kuse. Sice jsme v ČR byli včas, ale bez ranní hygieny a s wc v autobuse, které již bylo samozřejmě v dezolátním stavu. Páni řidiči (řidička) byli příjemní, tak nevíme, kde se stala chyba.

Dana Pelcová

14.8.2016, 16:05

zájezd do Benátek 30..7.2016 vesměs souhlasím s panem Synkem, autobus byl peklo bez klimatizace, zastávky krátké - 15 min. bez možnosti se ráno nasnídat a udělat základní hygienu. Každý věděl, že budou zácpy, opravdu jksme mohli vyjet dříve. Informace spíše žádné než kusé, a navíc zdržení na Lidu, takže do Benátek jsme dojeli po 18 hod. a po procházce s průvodkyní už zbyl čas jen na procházku potmě, těšila jsem se na projíždku gondolou a z té nebylo nic. Pro mě byl zájezd propadák.

Romana

14.8.2016, 16:00

Návštěva Amsterdamu byla skvělá.. dostatek volného času, takže jsme stihli vše, co bylo v plánu. Míla, vtipná slečna průvodkyně Adéla nám cestu zpříjemnila :) takže ještě jednou děkujeme:) někomu se mohlo zdát možná málo informací, ale nebyl problém se na cokoliv, co nás zajímalo, doptat. takže za nás velké plus.. Řidič a řidička byli taky moc hodní a sympatičtí.. Bohužel i negativa - čímž byl autobus a zastávky.. Autobus byl starý, nepohodlný a bez jakýchkoliv "doplňujících" služeb(wifi, zásuvky, tv) . Sedačky tvrdé a nepohodlné, byli jsme z nich rozlamaný a bolavý... při takhle dlouhé cestě by se autobus hodil modernější s jakoukoliv "zábavou". Světla v autobuse byly moc daleko, takže na čtení stejně nebylo vidět a lidi za náma by se ani nevyspali... Klimatizace asi nefunkční.. Zastávky při cestě tam dostatečné, co se četnosti týče, ale špatně volené. 1 záchod a 1 umyvadlo na ranní hygienu pro 40 žen? ale my se vším počítali, takže čištění zubů u stromu to jistilo:)) Cestou zpět nebyla zastávka ani jedna...

Lucie Veselá

2.8.2016, 12:35

Zájezd do Benátek 30.7. byl poněkud hektický, ale přesto jsme si to užili! :) Kvůli koloně na dálnicích jsme přijeli o několik hodin později, ale průvodci nám to řádně vynahradili :). Půlnoční plavba zpět na Punta Sabbioni a večerní Benátky k nezaplacení. Někteří výletníci se k průvodcům chovali dost neomaleně a drze - uznávám, že cesta byla dlouhá, nefungovala klimatizace v autobuse a zájezd se kvůli kolonám o dost protáhl, ale přesto vše proběhlo jak má a průvodci nám vyšli vstříc. Za sebe mohu říci, že jsem byla hodně unavená - ale spokojená! :)

Alena Vašťáková

2.8.2016, 10:21

Zájezd do Benátek 29-31.7I přes komplikace na cestě díky kolonám byl zájezd opravdu skvělý.ja už jsem na podobném zájezdu byla ale s jiným pruvodcem a musím říct že průvodce Adam švancar je špičkový. moc děkujeme že nám zařídil i koupání v moři které nebylo plánované.bylo to super.s přítelem jsme byli ze zájezdu nadšeni a za to vděčíme hlavně skvělému průvodci.alena a Martin

David Hoffman

1.8.2016, 18:37

V ceně jsou zahrnuty následující položky:doprava plně vybaveným autobusem profesionální průvodce .V popisce zájezdu jsou napsány tyto informace. Musím uznat, že jsou pravdivé. Autobus byl plně vybavený, pohodlný, klimatizovaný s wc, zastávky dobře časově rozvrženy. Průvodce Adam - úžasný. Je vidět, že má už pár "výletů" za sebou, profesionální, umí improvizovat. Doporučuji a děkuji.

Markéta a Erik

1.8.2016, 18:13

Děkujeme za nádherný zájezd do Benátek. Moc se nám líbila návštěva ve vinařství s ochutnávkou vín, pláž Lido a také samotné Benátky. Děkujeme moc průvodci Adamovi, který nám podal vyčerpávající informace a byl velmi příjemný a pohodový. Vřele doporučujeme.

Michaela Matyskova

1.8.2016, 14:31

Zájezd do Benátek se nám velmi líbil,viděli a poznali jsme vše co.jsme si představovali.Moc děkujeme průvodce Adam super,vše zařídil i když to po cestě tam nevypadalo dobre.

Přidat vlastní zkušenost

Tato stránka používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči.